oben
spacer
Hry na hrdiny

Hry na hrdiny

Fantasyobchod.cz, vše pro døevĂĄrny larp a living fantasy 
[ O projektu www.hrynahrdiny.cz ]   [ Co jsou to hry na hrdiny ]    Nenechte se omezovat realitou - ponořte se do světa her a fantazie...  

  Vyhledávání


  Mapa stránek
· Domů
· Archiv aktualit
· Odkazy
· Témata
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
· Kniha návštěv

Externí odkazy (cz)
· RPG fórum
· Anotace RPG her
· RPG pedia

  Doporučujeme
Hrdinové Fantasy nabízejí svobodu!
d20
Hulkový rád
Fantasy obchod
Siranie
Srdce Erinelu
RPG Knihovna
Kion
Equilibrie
Ankarie - svet pro DrD+
Legendy Armandie
Genesis Excogitatus
RPG hry
MFantasy - on-line magazín s fantasy povídkami
Altar
Cínoví vojácci
Web príštích spisovatelu

  Podpořte nás
Hry na hrdiny

  Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

  

Kion

Autor: Nisen - Úterý, 30.11. 1999 - 00:00:00
Topic: Světy

Kion je svět poznamenaný věčným sporem dobra a zla. Stvořiteli, kteří ho zanechali napospas svému vlastnímu osudu. Své vlastní křehké rovnováze. Je to svět na pokraji propasti. Svět pro Tebe hrdino, abys ji opět nastolil!

Jak to vše začalo

Kion je epický fantasy svět pro hry na hrdiny, a právě epičnost a atmosféra z něho dělají to, čím je. Původně vznikl jako svět pro Dračí doupě jedné malé Mladoboleslavské družinky. Stejně jako jsme rostli my, tak rostl i on. Stejně jako se vyvíjíme my, tak se vyvíjí i Kion. V současnosti na něm pracujeme s přestávkami již několikátým rokem. Tvorbu webu ke Kionu jsme obnovili 1.1. 2009, nicméně první webové stránky jsme měli již před dobrými čtyřmi roky.

Jaká je vlastně povaha Kionu, co v něm najdete a co od něho můžete čekat? Jak již bylo řečeno je to epický svět, ale i v epickém světě lze najít místo pro jednoduché zápletky. Kion je také temný, ne vždy mohou neopatrné hrdiny potkat dobré konce a podle všeho spěje do záhuby, od které již nebyl v některých historických momentech daleko… Naším cílem je, abyste když do něho vkročíte, cítili, že ho znáte, aby se vám prostě dostal pod kůži. Ačkoliv je Kion plný roztodivné magie a zázračných božských činů, vše má svou logiku a k příčině patří důsledek. Abych to shrnul tak se jako tvůrci snažíme vytvořit plnohodnotný svět, který by neměl problém hostit vaše družinky dobrodruhů zblízka i zdaleka, z toho i tamtoho herního systému. Je to velká výzva a my zatím doufáme, že si v Kionu každý najde něco podle svého gusta, i kdyby se mělo jednat jen o malou inspiraci.

Vnitřní nerovnováha

Kion je svět plný bouřlivých událostí a velkých bitev. To všechno jsou projevy jeho vnitřní nerovnováhy. Tato nerovnováha má kořeny u samotných stvořitelů Kionu - dvou Bohů Bratrů, kteří spolu v dávných věcích tento svět z mlh prázdnoty vytvořili. Ani oni sami spolu nedokázali vycházet v míru a udržovat rovnováhu. Jeden byl takový, že mohl být nazván zlým a druhý dobrým. Tak vnikly pojmy dobro a zlo – světlo a tma. Tak také začaly božské války. Bohové začali tvořit různé bytosti, aby za ně bojovaly. Tak vznikly i rasy, které pak mnoho věků Kionu vládly. Bohové Bratři mezitím svůj výtvor dávno opustili a svou vládu přenechali současným bohům. Lidé jsou rasou poměrně mladou a z Kionské historie toho moc nepamatují. Už neví, zda legendy o mocných rasách před nimi byly pravdivé, nebo si je jen vymysleli jejich otcové. Už neví, zda je hrozba zla, které se opět může vrátit jen babskou povídačkou, nebo něco na co se musí připravit, jinak Kion zanikne. Nyní válčí sami se sebou a ostatními rasami, stále nad nimi však visí i hrozba něčeho většího a horšího. Jméno, toho zla, které znají z legend je Xarth…

Epická historie a atmosféra ale zdaleka není vším co Kion může nabídnout. V současné době na něm pracuje šest lidí, kteří pro vás sepisují nejen dílka přímo o Kionu, ale také kreslí ilustrace, mapy, sepíší i nějakou povídku, případně aktualizace ze světa, nebo doplňky k Dračímu doupěti, které také chystáme. Na co jsme opravdu hrdí je právě dynamický rozvoj světa, kterým Kion i celý web právě prochází. Během prvního měsíce po spuštění jsme se mohli pyšnit publikací v průměru více než jednoho článku denně!

Nový herní systém

V neposlední řadě vytváříme i nový herní systém pracovně nazvaný VAH, který by měl také obohatit zážitky z her v Kionu. Systém bude určen spíše pokročilým hráčům a naším hlavním cílem je zaměřit se na libovolný vývoj postavy, který by měl umožnit hráčům mít vskutku originální postavu, rozvíjející jen ty schopnosti, které opravdu chce mít.

Posledním lákadlem, které nemohu nezmínit je, že v současné době již pracujeme na herním modulu, který bude na stránkách volně ke stažení. Herní modul bude obsahovat základní zákonitosti světa, jeho stručnou historii, náboženství popis rozmanitých ras, které v něm žily, žijí, nebo přežívají a vůbec vše co bude třeba pro úspěšný vstup do světa Kionu.

Chcete poznat Kion víc?!

Chcete se dozvědět něco o jeho tragických bitvách, o vlastní existenci, nebo prostě zažít a vdechnout atmosféru každodenního života hrdiny kráčejícího po prašných cestách, nebo vysokohorských stezkách tohoto světa? Teď už mi nezbývá než vás odkázat na www.kion.wz.cz. Hodně zdaru při vašich dobrodružstvích novicové i zkušení rekové!

Za team autorů Nisen

 
  Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 3.06
Účastníků: 50


Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


  Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

 Poslat článek Poslat článek


Související témata

Hry na hrdinyRecenze

"Kion" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se.
fuss

Free Themes, Templates and Layouts at jooon.de

Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.03 sekund