oben
spacer
Hry na hrdiny

Hry na hrdiny

Fantasyobchod.cz, vše pro døevĂĄrny larp a living fantasy 
[ O projektu www.hrynahrdiny.cz ]   [ Co jsou to hry na hrdiny ]    Nenechte se omezovat realitou - ponořte se do světa her a fantazie...  

  Vyhledávání


  Mapa stránek
· Domů
· Archiv aktualit
· Odkazy
· Témata
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
· Kniha návštěv

Externí odkazy (cz)
· RPG fórum
· Anotace RPG her
· RPG pedia

  Doporučujeme
Hrdinové Fantasy nabízejí svobodu!
d20
Hulkový rád
Fantasy obchod
Siranie
Srdce Erinelu
RPG Knihovna
Kion
Equilibrie
Ankarie - svet pro DrD+
Legendy Armandie
Genesis Excogitatus
RPG hry
MFantasy - on-line magazín s fantasy povídkami
Altar
Cínoví vojácci
Web príštích spisovatelu

  Podpořte nás
Hry na hrdiny

  Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

  
Více o projektu: Informační portál o hrách a hraní na hrdiny


Stránka: 1/2

Psal se leden 2005, kdy jsem debatoval s Crowenem (Albion: Temný Vek) a Skavenem (Legendy Armandie) o portálu, který by se zabýval hrami na hrdiny a který evidentně u nás neexistuje. Herní komunita je roztroušená po všech koutech a každý si dělá na svém písečku, což snad nikdo nepovažuje za ideální stav. Tento portál měl fungovat jako rozcestník, a informační server, který by přinášel novinky o jednotlivých hrách na hrdiny a jejich světů.

Projekt: Informační portál o hrách a hraní na hrdiny

Znalý toho jak to s projekty na internetu chodí, jsem se rozhodl nechodit dlouho kolem horké kaše, neúčastnit se sáhodlouhých debat o organizaci, o skvělých vlastnostech super webové aplikace, která se stvoří speciálně pro tento projekt. Zaregistroval jsem doménu a hodil na ní, již existující, redakční systém. Chtěl jsem stvořit přehledné stránky, kde důležitý je obsah a aktuální informace.

Nechtěl jsem stvořit stránky, které by si daly za úkol tvořit „obsah“ pro jednotlivé hry ve smyslu nových povolání, příšer, dobrodružství, kouzel či magických předmětů. Nechci totiž přebírat návštěvnost (která není zas tak veliká) ze specializovaných stránek o té či oné konkrétní hře. Chci o nich naopak dávat vědět a zvýšit o ně zájem. Existuje spousta projektů a informací, o kterých lidé nevědí, protože zde neexistoval podobný portál - místo kde by se hromadily informace z oblasti her na hrdiny. Tento portál by neměl dělat rozdíl mezi komerčním či nekomerčním projektem, což by mohlo být velké plus pro méně rozšířené nekomerční systémy.

Projekt se mi zdárně podařilo rozjet a měsíc co měsíc se zvedá počet návštěvníků. Stránky jsou aktualizované a lidem, kteří chtějí dát na portálu vědět o svých projektech, se snažím vycházet vstříc.

Pokud máte nějaké připomínky k těmto stránkám (od obsahu po design), pošlete mi je prosím. Nemám patent na rozum a je určitě mnoho věcí, co jsem přehlédl či udělal špatně.

Výzva: Hledají se hrdinové (či hrdinky), kteří by byli ochotni se podílet na obsahu těchto stránek.

S pozdravem Tomáš GorTh T. <gorth@volny.cz> // správce stránek www.hrynahrdiny.cz
Další stránka (2/2) Další stránka


fuss

Free Themes, Templates and Layouts at jooon.de

Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund