Hry na hrdiny .cz

Shrnutí oznámení za poslední měsíc
Publikováno: Pondělí, 24.10. 2005 - 20:39:03
Téma: Informace


Rozhodl jsem se formou článku zarchivovat oznámení, kterých se v poslední době sešlo celkem dost. Jedná se o tato oznámení: Súťaž o najlepšie československé fantasy dobrodružstvo, Celosvětový den Dungeons & Dragons, Dobrodružství z letošního GameConu, RRS feed + diskusní fórum, Nové odkazy a Tradiční výzva.

Súťaž o najlepšie československé fantasy dobrodružstvo

Slyšte, slyšte! Hostinec u Starého elfa vyhlasuje súťaž o najlepší originálny československý fantasy modul dobrodružstva. Zúčastnite sa prekonajte svojim dobrodružstvom Bílý hrad z Dračího doupěte, či Temple of Elemental Evil z D&D a vyhrajte Príručku hráča k systému Dungeons & Dragons! Bližšie informácie, detaily intímne i tie ostatné, pikošky a bulvárne príspevky nájdete v príslušnom článku.

Celosvětový den Dungeons & Dragons

CELOSVĚTOVÝ DEN DUNGEONS & DRAGONS - proběhne 5. listopadu a vy se ho můžete zúčastnit jak v brněnské tak i pražské herně Černého rytíře. Pro nováčky bude připraveno ukázkové dobrodružství, ostatní si mohou přijít zahrát i své vlastní. Každý obdrží kosktu a promo figurku, tři vylosovaní hráči vyhrají další věcné ceny a na místě si budete moci zakoupit vše k D&D se slevou 15%. Pro DM je připravena odměna ve formě kreditu, v případě zájmu o dělání DM nás proto kontaktujte na e-mail isi@cernyrytir.cz.

Více informací na www.cernyrytir.cz

GameCon 2005

Na svých stránkách vyvěsil Erric dobrodružství z letošního GameConu - O život, které určitě stojí za shlédnutí.

"Nahlédněte do příběhu o probuzeném mýtu, poznejte strach z neznámého, objevte, jak silný je pud sebezáchovy, a vyhrajete-li boj o přežití, třeba zjistíte, jaká je opravdová cena života."

RRS feed + diskusní fórum

Na přání jednoho z návštevníků jsem se rozhodl zpřístupnit RSS feed aktualit. Doufam, že dobře poslouží. Dále byl vznesen dotaz, zde existuje diskusní fórum na kterém je možno se vyjadřovat k těmto stránkám. Ano, takovéto forum už existuje :~)

Tradiční výzva www.hrynahrdiny.cz

Výzva: Hledají se hrdinové (či hrdinky), kteří by byli ochotni se aktivně podílet na obsahu těchto stránek. Dále hledám někoho, kdo by napsal recenzi o Shadowrunu nebo článek o mistrovstvích v hrách na hrdiny.

S pozdravem GorTh <gorth@volny.cz>

Nové odkazy - jen to nejlepší

AlMérion

Pak se mu před očima rozsvítil jasný plamen a stále se zvětšoval. Otevřel oči a z nich mu vyšla jasně bílá záře. To samé udělal Furamar a když se oba proudy světla setkaly, jakási síla je srazila k moři. Ve vodní hladině se udělala obrovská prohlubeň a z té se vynořil svět kruhového tvaru, mnohem větší než Thorix, Rraoldova rodná zem. Ale i tato země byla plná lesů, hor a jezer, odevšad se ozývaly lidské hlasy. Rraold sestoupil na tuto zem a nazval ji Al Mérion - Loď Věků...

almerion.wz.cz

Gwyn

Gwyn je krutá země se zapomenutou minulostí. Vždycky však nebylo vše zničené a zamořené magií tak jako teď. Lidé objevili novou zemi pro svá sídla. Vylodili se a postavili mocná města obehnaná velikými hradbami. Zprvu se země vyvíjela a prosperovala, dokud nezačalo násilí mezi lidmi a elfy. Příčinu už asi nezjistíme, ale víme že vypukla válka.

www.sweb.cz/isamaru

Lovci Veverek

Vítejte na stránkách Lovců Veverek, legendárních dobrodruhů putujících od vesnice k vesnici, od města k městu, boujujících ve prospěch dobra... hlavně svého.

www.guh.cz/s.klub/veverky

Nový Svět

Vstupte, ano to je to slovo díky, kterému se odhodláte a a vstoupíte do tohoto světa. Do světa ve kterém neustávají války ze skřety, do světa kde meč a magie jsou nejduležitější zbraň.

www.dragonovo-drd.wz.cz

Ankarie

Nový, menší svět fungující primárně pro Dračí Doupě plus. Obsahuje klasický popis bohů, mapy, příběhy a ne tak klasické obrázky ze světa. Je, prozatím, téměř soukromou záležitostí - berte proto Ankarii spíše jako inspiraci než přesnou osnovu.

ankarie.wz.cz

Budějovičtí

Stránky družiny z jihu Čech, která hraje novou RPG hru DrD+. Na stránkách naleznete záznamy ze života družiny, dobrodružství, postava ke hraní a možnost je následně pohřbít. Nesmí samozřejmě chybět ani sekce hlášky a troczhu té teorie. Možnost ve všech sekcích přispívat svými články.

www.budejovicti.wz.cz

Dragon Lords

Stránka je zaměřena na hru Dračí Doupě Plus od Altaru. Naleznete zde odkazy na errata, seznam chyb v pravidlech, ale také povídky, hlášky, hřbitov i nová dobrodružství. Vše toto můžete hodnotit na tamějším fóru.

dragonlords.wz.cz

Teon

Svět, jehož minulost je klíčem k jeho budoucnosti…bohužel svou minulost ztratil. Jedná se o svět pro Drd+.

teon.mfantasy.org

Tento článek si můžete přečíst na webu Hry na hrdiny
http://www.hrynahrdiny.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.hrynahrdiny.cz/m-News&file=article&sid=46