Hry na hrdiny .cz

Nová podoba Open Gamingu
Publikováno: Pátek, 17.06. 2005 - 00:00:00
Téma: Hry na hrdiny


O Open gamingu jsme si už řekli minule. Dnes si představíme jeho novou tvář, které byste se měli pravděpodobně dočkat od poloviny Července. Máte se na co těšit.

Systém hraní

Je jednoduchý. Pojedou se zatím dva způsoby hraní
  1. pokračování kampaně ukecaných flákačů systémem One Session - One Adventure (tzv. One Shot). TJ každá session bude uzavřeným dobrodružstvím spojeným celkovým příběhem. Přijít bude moc kdokoliv. Dostane pre-generated charaktery které budou mít své místo v ději s vlastní motivací. DějMistry budeme dělat zatím mi z MOMW.
  2. One-Shot adventure. To bude fungovat na bázi volně hraných dobrodružství, v podstatě jako Workshop por stávající hráče i jako učení nových případných hráčů jak se hraje DnD. Do této sekce by spadala i případná propagace českého vydání DnD Basic Setu. Jednalo by se o krátká jednorázová dobrodružství. DMovat bude moci v podstatě kdokoliv.

DM' s

V současné době jsou 4 DějMistři z Masters of Many Worlds (Dalcor, Drizzt, Wyrm, Sylvaen), Další hraní organizuje Alnag a další DějMistři se hlásí. DM může být kdokoliv po domluvě s Dalcorem.

Hráči

Kdokoliv a kdykoliv, kromě zatím uzavřené skupinky Sebranka. Do té nové členy zatím nepřibíráme. Na druhou stranu hráči Sebranky mohou navštívit jakoukoliv jinou hru samozřejmě.

Organizace

Pánové DMové a hráči. Já bych navrhoval aby se o Open gaming staral pouze jeden člověk, který by jednal jak se všemi Dmy a možných termínech stejně jako s Černým rytířem, ať jim tam neděláme bordel. Případně dva. Navrhuji sebe, neboť mám kontakty na všechny hráče, organizuju současný OG a jednám s Černým rytířem dlouhodobě. A samozřejmě bych rád spolupracoval s Alnagem.

Vzhledem k tomu že všechno organizujju zatím já, nechť se případní hráči spojují se mnou.

Dalcor
email: dalcor@czechdm.com
tel. 731412208
ICQ: 303840365
Yahoo: dragonlancedalcor

Pravidla

Zatím preferujeme jenom systémy D20, tedy Dungeons and Dragons 3E, 3,5E, Star Wars D20, D20 Modern a D20 Past a jakékoliv D20 Fantasy.

Tento článek si můžete přečíst na webu Hry na hrdiny
http://www.hrynahrdiny.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.hrynahrdiny.cz/m-News&file=article&sid=43